Kõik meetodid

Kõik meetodid

LÜHITUTVUSTUS:

Juuksepikendused on tänapäeval  populaarsemad kui kunagi varem ning paljud naised naudivad  neid igapäevaste ilu/moeaksessuraaridena. Professionaalne juuksur saab valida paljude erimeetodite vahel ning erinevad oskused võimaldavad  arvestada klientide vajadustega. Näiteks, üks klient soovib pikemaks ajaks anda oma õhukestele juustele kohevust, teine aga soovib vaid  lühiajaliselt erilise sündmuse puhul pikemaid, kohevamaid juukseid. Teise võimalusena võib kliendil tekkida kiusatus proovida heledaid salke esmakordselt, kuid enne püsivärviga värvimist, võib proovida esmalt ajutisi juuksepikendusi- Cold Bonding, QuickStick™

Style Hair pakub professionaalset, sertifitseeritud  ametialast koolitust kõikidele STYLE AND HAIR ja AMERICAN DREAM EXTENSIONS süsteemidele. Olemas on traditisioonilised meetodid nagu Thermal Bonding kuumkinnitus meetod  ja Sew-on -Weave punumis-õmlemise meetod , aga ka uuemaid süsteemid nagu Micro Ring ja Tape Hair. Need kõik sobivad ideaalselt pikemaajalisemaks kasutamiseks.

Stilistidele, kes peavad kiirelt täitma stiilimuutust, sobivad hästi Cold Bonding ja QuickStick™ meetod – kleeplindi innovatsioon, ideaalne modellidel kasutamiseks. Need meetodid püsivad vaid paar päeva ning on ideaalsed pruutidele või hoopis peoleminekuteks.

Seoses Clip-In tulekuga, on juuksepikendused nüüd laiemalt kättesaadavamad kui kunagi varem . Clip-In pikendused eemaldatakse enne magamaminekut igal õhtul ja klient võib uuesti need ise kodus tagasi paigaldada, ikka ja jälle. See on suurepärane võimalus kasumi teenimiseks salongide jaemüügis ja  ideaalne kliendile, kes pole varem juuksepikendusi proovinud.
 

KOOLITUSE AEG: 2+1 PÄEVA

KOOLITUS SISALDAB:

Koolituse hind sisaldab kõike tööks ning harjutamiseks vajalikku kõikkide meetodite tarvis. Kooliajaga pannakse paika täpne nimekiri. Alljärgnevalt soovituslik loetelu.

THERMAL BONDING-GLUE GUN - püstol kuumkinnitus meetod

  • Glue Gun - Püstol
  • Hair Protectors -  kaitse kiled
  • Glue Sticks - Keratiini pulgad püstolile
  • Thermal Bonding Disconnector
  • Keratin Remover - Keratiini eemaldusvedelik

THERMAL BONDING-HOT POT 1 -

  • Thermostatic Glue Pot- Keratiini sulataja
  • Keratiini pott 75 g

SEW-ON-WEAVING - punumis-õmblusmeetod

  • Nõel L ja C
  • Must ja pruun spetsiaalne niit - Cotton Weaving Thread Small

TAPE HAIR

  • Tape juuksepikendused õppetööks

KOOLITUS TOIMUB:

Koolitused viiakse läbi Tallinnas. Koolitaja võib tulla koolitust läbi viima ka teie juurde eelneval kokkuleppel.

SERTIFIKAAT:

Koolituse läbija saab Style and Hair sertifikaadi koolituse läbimise kohta ning omab õigust paigaldada antud meetodi(-te) alusel juuksepikendusi.

REGISTREERIMINE:

All Methods paketi hind on kokkuleppeline. Arvestame kliendi vajadustega ning lepime kokku täpselt, millised tarvikud on vajalikud.

Täida allolev vorm koolitusele registreerimiseks - tee seda juba täna ja sa ei kahetse! Teiega võetakse ühendust 24 tunni jooksul.

* - kohustuslikud väljad