STYLE and HAIR juuksepikenduste paigaldus

Kerli Järve

Kerli Järve on tegelenud juuksepikenduste paigaldusega alates aastast 2002. Pikaajaline töökogemus, turul olevate toodete põhjalik tundmine ja hea suhtlemisoskus on taganud Kerlile kindla klientuuri. Ta on läbinud mitmeid koolitusi Eestis ja välismaal. Kerli on üks vähestest juuksepikenduste paigaladajatest Eestis, kes valdab professionaalsel tasemel mitmeid pikenduste kinnitusmeetodeid.

Kerli on täiendanud ennast Ameerika Ühendriikides, kus läbis proffessionnalidele mõeldud kõrgkvaliteetsete juuksepikenduste koolituse Glam Hair Extensions'is. Glam Hair Extensions on tuntud USA-s oma kõrge kvaliteedi poolest ning kogunud tuntust paljude maailma kuulsuste seas. Kerli omab õigust paigaldada Glam Hair Extensions juuksepikendusi Eestis. Vaata ka: www.glamhairextensions.com

Kerli Järve on Style and Hair esindajana läbinud koolituse Inglismaa number üks juuksepikenduste tootja American Dream Extensions juures. American Dream Extensions ning tema tütarbränd Love Hair Extensions on tuntud oma laia tootevaliku ja kõrge kvaliteedi poolest.

Kerli paigaldab juuksepikendusi järgmistel meetoditel:

Kuumkinnitus - Keratin Tip,

Keratin Pot, Keratin Hair

Micro Ring - nn "green way" meetod Punumis- õmblemise meetod Tape Hair meetod Cold Bonding - erinevad külmkinnitus meetodid

Hinnakiri:

Juuksepikenduste hooldus (eemaldamine ja uue keratiiniga paigaldus) 1,00€/salk

Juuksepikenduste hooldus kuni 50 salku 50,00

Juuksepikelduste paigaldus kliendi enda juuksematerjaliga 1,00€/salk

Juuksepikenduste eemaldus 0,40€/salk

Kui oled huvitatud juuksepikenduste paigaldusest või soovite selle kohta rohkem infot, siis leppige kokku Style and Hair konsultandiga konsultatsiooniaeg ning koos leiate kindlasti sobiva lahenduse. Konsultatsioon on teile tasuta.

konsultant: Kerli Järve

tel. : +372 51 08 415

e-mail: kerli@stylehair.ee