Särg Püünised, Prussakas Tapja Sise-Kodu, Väike Särg Söödaks Station, 12 Loota Särg Püünised, Prussakas Tapja Sise-Kodu, Väike Särg Söödaks Station, 12 Loota Särg Püünised, Prussakas Tapja Sise-Kodu, Väike Särg Söödaks Station, 12 Loota Särg Püünised, Prussakas Tapja Sise-Kodu, Väike Särg Söödaks Station, 12 Loota Särg Püünised, Prussakas Tapja Sise-Kodu, Väike Särg Söödaks Station, 12 Loota Särg Püünised, Prussakas Tapja Sise-Kodu, Väike Särg Söödaks Station, 12 Loota

Särg Püünised, Prussakas Tapja Sise-Kodu, Väike Särg Söödaks Station, 12 Loota

€11.53 €6.46
On laos
w1006

Päritolu: CN(Päritolu)

 • Pakume allahindlust suur kogus.Tere tulemast meiega ühendust!

  Väga Tõhus - Alustab tööd tundides, et hävitada särge ja hoida nakatumise kontrolli alla kuni kuueks kuuks.

  Pere Turvaline - sissepääs on ainult 0,5 cm pikk, nii et ainult prussakad on võimalik saada ja lapsi või lemmikloomi ei ole võimalik teiega kontakteeruda.

  Lihtne Seadistada - Kõrvaldada prussakas levik siseruumides valdkondades nagu kapid, kirjutuslauad, pööningutele, või kui teil on vaja vältida särg toitmiseks.Suur mitte-mürgine viis putukate püüdmine.

  Särg Söödaks Lõksud - Koht sööt on lõksu nurgas või kui see contactes seina.

  Palun Arvestage, - Koht püüniste kõikjal, kus on lapsed ja lemmikloomad ei saa ühendust.Juhusliku allaneelamise, nõu kohe.

  värv:Must

  Materjal:plastik

  Pakendi Sisu:

  12 x prussakas lõksu

  Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

  Märkus: Valgus pildistamise ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

  Märksõnad: ökoloogiline flea lõksu, püüniste prussakas, viga tapja, prussakas, rott jaam, professionaalne prussakas tappa, bed bug, jänes lõksu, sisalik lõksu, lõksu ööliblikas.

 • Kommentaarid (0)

  Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted