GIPTA Winx Arvasin, Keevitatud Traat, Papp Kate Märkmik A5-formaadis ja 60 lehte vooderdatud sülearvuti

GIPTA Winx Arvasin, Keevitatud Traat, Papp Kate Märkmik A5-formaadis ja 60 lehte vooderdatud sülearvuti

€21.39 €20.32
On laos
w166

Brändi Nimi: GIPTA
Päritolu: SM(Päritolu)

 • AJALUGU, mis Loodi aastal 1984

  1990 – hakkas tootma oma tooted

  1999 – sai hiiglane paberist toodete ja tema high-end sülearvutid plahvatas kirjatarvete valdkonnas äri

  2002 – loodud oma uue tehase Ankara sai suurim (köites & käive) sülearvuti tootja kohalik turg ja hakkas eksport kogu maailmas peamiselt Euroopa riikidesse

  2005 – loodi oma lahter, koos tehase Musta Mere piirkonnas ja hakkas tootma kingitus, ehteid jäik karbid ja paberkotid.

  2010 – alustati kaubandus-muude kontorimasinate ja tagasi kooli esemed sadu erinevaid kategooriaid nagu klambrid, löögid, mehaaniline pliiatsid, mängida tainas, jne ...

  TÄNA 3 põhitegevuseks on

  Kirjatarvete

  Edendamine

  Pakend

  Suurim tootja sülearvutid & reklaam paberist tooted

  Staionery : Müük võrgustik jõuab, et enam kui 10 000 kirjatarvete poodides ja äriühingutega seotud kohaliku turuga ning eksport rohkem kui 20 riigid, kus GIPTA brändi nimi.

  Edendamine : Teenib üles 2,000 äriühingud ja äriühingud kohaliku turu ja eksport paljudes riikides.

  Pakend : Leader jooksul Ehted Äriühingutele, kohalik turg, eksport kingitus kastid stationeries, et paljudes riikides.

  Kõik väljad GIPTA kasutatakse brändi nimi.

  Rohkem kui veerand sajandi GIPTA eesmärk on toota uuem, parema kvaliteedi ja on pakkuda kõrge kvaliteedi standardite selle laia tehnoloogia ja pühendunud, kogenud personal.

  Põhiline eesmärk INNOVATSIOON ei ole ainult kohaldatud tootmise, kuid oma Kvaliteedi Kontrolli ja Logistikat.

  GIPTA alati teadlikud sellest, et "ÕNNELIK KLIENDID" on tulemus, innovatsiooni, töötajate hariduse, julgeid otsuseid toodete kohta, moderniseerimine, kasutades tuleviku tehnoloogiad ja investeerida masina kohta.

  GIPTA on liider ettevõte oma tegevusala tõttu mitte ainult oma SÜGAV KIRG tootmise, vaid ka hoolikalt analüüsida turgusid ja oma vajadusi, saada suundumusi päev ja kohaldades neid teadmisi oma tooteid.

  Alates tooraine Graafilise Kujunduse, mis saadakse selle perspektiivi, mis lõpuks moodustab põhiõiguste meie ettevõtte kultuuri.

  Teades, et mõiste prestiižne ja uue toote turule on summa, selle tooraine, disain, optimaalse tootmise aeg ja maksumus; GIPTA on võimelised seda teinud juba rohkem kui 35 aastat

  KIRTASIYE GIPTA, liik kez 1999 yılında yüksek kalite ürünler ile kırtasiye sektörüne merhaba dedi. Çok kısa bir sürede, defter konusundaki tabuları ve dogmalar yıkan ve sektöre yeni bir anlayış kazandıran GIPTA yenilikçi, tema beğeni viis tema ihtiyaca göre

  Märksõnad: bts karbis arvandmed, a5-fail, kausta, winx klubi, riie mousepad, sülearvuti kaamera kate, notepad, juhul sülearvuti, ülikond winx flora, winx, planeerija.

 • Kommentaarid (1)

  Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted