Naturaalne Käsitsi kootud 2 Astme Rippuvad Planter Korvi Käsitöö Taim Riidepuu Dekoratiivsed Rippuvad Planter pajalapp Kodu Kaunistamiseks Naturaalne Käsitsi kootud 2 Astme Rippuvad Planter Korvi Käsitöö Taim Riidepuu Dekoratiivsed Rippuvad Planter pajalapp Kodu Kaunistamiseks Naturaalne Käsitsi kootud 2 Astme Rippuvad Planter Korvi Käsitöö Taim Riidepuu Dekoratiivsed Rippuvad Planter pajalapp Kodu Kaunistamiseks Naturaalne Käsitsi kootud 2 Astme Rippuvad Planter Korvi Käsitöö Taim Riidepuu Dekoratiivsed Rippuvad Planter pajalapp Kodu Kaunistamiseks Naturaalne Käsitsi kootud 2 Astme Rippuvad Planter Korvi Käsitöö Taim Riidepuu Dekoratiivsed Rippuvad Planter pajalapp Kodu Kaunistamiseks Naturaalne Käsitsi kootud 2 Astme Rippuvad Planter Korvi Käsitöö Taim Riidepuu Dekoratiivsed Rippuvad Planter pajalapp Kodu Kaunistamiseks

Naturaalne Käsitsi kootud 2 Astme Rippuvad Planter Korvi Käsitöö Taim Riidepuu Dekoratiivsed Rippuvad Planter pajalapp Kodu Kaunistamiseks

€6.28 €4.27
On laos
w169369

Viimistlus: Kroomitud
käsitöö: käsitsi kootud
Mudeli Number: Rippuvad Planter
Nimi: 2 Astme Rippuvad Planter Korvi
Suurus: as shown in the picture
Komplekt Tüüp: No
Materjal: cattail

 • Naturaalne Käsitsi kootud 2 Astme Rippuvad Planter Korvi Käsitöö Taim Riidepuu Dekoratiivsed Rippuvad Planter pajalapp Kodu Kaunistamiseks

  Bullet Punkte: 1、Lihtne ja Loomulik: naturaalne käsitsi kootud cattail rippuvad ostukorvi lillepoti on lihtne ja elegantne disain, mis saab kasutada selleks, et lisada loomulikku ilu oma sise-ja välistingimustes.

  2、Kerge ja Praktiline: planter korv on varustatud sisemise plastik vooder, et hoida ära tilkuva.

  3、Mitut eesmärki: Käsitsi valmistatud, kasutades looduslikud merevetikad ja tugev köis, ideaalne voodi, tuba, hall, õue, sõimamine, puud, jne.

  4、Ilusad Rippuvad Ostukorv: mis ostukorv, saate kasvada erinevaid lille taimed, nagu succulents, kaktused, lilled, maitsetaimed ja muud taimed, see on ideaalne võimalus lisada värvi oma eluruum.

  5、Lai Rakendused: kasutatakse Laialdaselt ning seda saab kasutada kõikjal.Sobib kasutamiseks köögis, vannitoas, aken, veranda või arch.

  Omadused:

  Lihtne ja Loomulik: naturaalne käsitsi kootud cattail rippuvad ostukorvi lillepoti on lihtne ja elegantne disain, mis saab kasutada selleks, et lisada loomulikku ilu oma sise-ja välistingimustes.

  Kerge ja Praktiline: planter korv on varustatud sisemise plastik vooder, et hoida ära tilkuva.

  Mitmel Eesmärgil: Käsitsi valmistatud, kasutades looduslikud merevetikad ja tugev köis, ideaalne voodi, tuba, hall, õue, sõimamine, puud, jne.

  Ilusad Rippuvad Ostukorv: mis ostukorv, saate kasvada erinevaid lille taimed, nagu succulents, kaktused, lilled, maitsetaimed ja muud taimed, see on ideaalne võimalus lisada värvi oma eluruum.

  Lai Rakendused: kasutatakse Laialdaselt ning seda saab kasutada kõikjal.Sobib kasutamiseks köögis, vannitoas, aken, veranda või arch.

  Tehnilised andmed:

  Nimi: 2 Astme Rippuvad Planter Korvi

  Materjal: cattail

  Käsitöö: käsitsi kootud

  Suurus: nagu pildil

  Pakkeleht:

  2 Astme Rippuvad Planter Korv*1 (välja arvatud taimed)

  Märkus:

  Tänu käsitsi mõõtmine, seal võib kerget suurus sallivus.

  Märksõnad: kirsi puu eemaldada, bonsai, roos bonsai, hang taim, jardin, õhu taim tillandsia, pott, taime punutud korv, pärlitest rippuvad ostukorvi, home decor.

 • Kommentaarid (2)

  • Matrosowa1990

   The order came on the last day, but the wait for it cost. Everything is done qualitatively, neatly. I plan to order more from this seller

  • Gordon007

   Super well done and very nice

  Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted