Viinamarja eeterlik õli Eye shadow Täispuhutav Mull kott vaakum Topelt kihi täidis Värske hoida põrutuskindel Nõrgad Kiivi, Mango Viinamarja eeterlik õli Eye shadow Täispuhutav Mull kott vaakum Topelt kihi täidis Värske hoida põrutuskindel Nõrgad Kiivi, Mango Viinamarja eeterlik õli Eye shadow Täispuhutav Mull kott vaakum Topelt kihi täidis Värske hoida põrutuskindel Nõrgad Kiivi, Mango Viinamarja eeterlik õli Eye shadow Täispuhutav Mull kott vaakum Topelt kihi täidis Värske hoida põrutuskindel Nõrgad Kiivi, Mango Viinamarja eeterlik õli Eye shadow Täispuhutav Mull kott vaakum Topelt kihi täidis Värske hoida põrutuskindel Nõrgad Kiivi, Mango Viinamarja eeterlik õli Eye shadow Täispuhutav Mull kott vaakum Topelt kihi täidis Värske hoida põrutuskindel Nõrgad Kiivi, Mango

Viinamarja eeterlik õli Eye shadow Täispuhutav Mull kott vaakum Topelt kihi täidis Värske hoida põrutuskindel Nõrgad Kiivi, Mango

€6.69 €5.35
On laos
w23096

Materjali eeliseid: ökoloogiline, sitkus super
Brändi Nimi: PICIDAE
Kasutab: Nõrka ja kardavad survet ja kukutage üksused kaitse.
Funktsioon: Kokkuklapitavad
Materjali struktuur: PE/Nailon 7 kiht nailon co-pressitud film
muster: Korter Tüüp
Toote Ametikoht: täida pakendite, põrutuskindel, anti-rõhk, puhverdamine.
Kuju: Ruut
Spetsifikatsioon: Air cushion packaging
Hind: Multi-positsioon, hind, osta rohkem ja soodsam.
Mudeli Number: Õhku täitis vaakumi double sisemine ja välimine kotid
Toote Eelised: kaitse kukkumist
Vorm: Rolling Tüüp
Materjal: PE/nailon 7-kiht nailon co-pressitud film
Võimsus: Paksenema
Müük Meetod: Hulgi-ja Jaemüük
värv: valge läbipaistev
Paksus: Paksenema
Kohaldatav Ruum: Elutuba
Kohaldatava tooted: ehted, kosmeetika, klaaspudelid, jade, puu-ja elektroonikaseadmed
Toode: Õhuga täidetud koti polsterdus
Toote nimetus: Täispuhutav vaakum topelt kott
Kasutamine: Täida puhvri Õhu Double layer kott
Tüüp: Ladustamise Kotid

  • Osta täispuhutavad tooted poes rohkem kui $9.90. Anda väike õhupump.Osta täispuhutavad tooted poes rohkem kui $39.9. Anda suur õhupump värvi stiil give on juhuslik.Palun mõista, aitäh! Materjal: PE/Nailon 7layer co-extrusion (See materjal on keskkonnasõbralik, mürgivaba ja ei sisalda raskemetalle) Sitkus tooraine.Nailon sisaldus kuni 25%.Pro võib olla kindel, et osta. .See toode peab olema täis pumbatud ja ei pea olema suletud.Teil on vaja ainult panna toote keskel kott, siis saab paisutada õhu sisse -, gaasi saab sisestada ainult, automaatselt pitsat ja pärast õhk on täis, toote peatatakse.Keset kotti, see ei saa kunagi vabalt, vähendada raputades kahju toote kullerpostiteenuse ja välimuse pärast pakett on ilus.Kuidas kasutada: Asetage objekte, mis tuleb koormatud esimene, siis paisutada kotid kotid, paisutada need kotid on tunne, pinget, seal on elastsus ja gaasi peab olema piisavalt, muidu ta kaotab oma kaitsva toimega.Kotid, kott, kasutades põhimõtet vaakum põrutuskindel, wrap esemete keskel vaakum igakülgse kaitse, anti-rõhk põrutuskindel ja anti-ekstrusiooni võime on väga tugev, ja kohaldamise mõju nõrku punkte on väga hea.

    Osta täispuhutavad tooted poes rohkem kui $9.90. Anda väike õhupump.Osta täispuhutavad tooted poes rohkem kui $29.9. Anda suur õhupump värvi stiil give on juhuslik.Palun mõista, aitäh!

    Märksõnad: film toidu rulli, mull rulli, mähi, õhu mull rulli, kott madrats, kott mango, kott õlal, mitme toru, anime box kingitus, eeterlik õli kott partij, eeterlik õli juhul suured.

  • Kommentaarid (4)

    Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted