1TK Kamin Lõõtsa 17x7.5Inch Suur Puidust Puhur Käsitsi Kamin Vahend Telkimine Barbeque Grill Korsten #40 1TK Kamin Lõõtsa 17x7.5Inch Suur Puidust Puhur Käsitsi Kamin Vahend Telkimine Barbeque Grill Korsten #40 1TK Kamin Lõõtsa 17x7.5Inch Suur Puidust Puhur Käsitsi Kamin Vahend Telkimine Barbeque Grill Korsten #40 1TK Kamin Lõõtsa 17x7.5Inch Suur Puidust Puhur Käsitsi Kamin Vahend Telkimine Barbeque Grill Korsten #40 1TK Kamin Lõõtsa 17x7.5Inch Suur Puidust Puhur Käsitsi Kamin Vahend Telkimine Barbeque Grill Korsten #40 1TK Kamin Lõõtsa 17x7.5Inch Suur Puidust Puhur Käsitsi Kamin Vahend Telkimine Barbeque Grill Korsten #40

1TK Kamin Lõõtsa 17x7.5Inch Suur Puidust Puhur Käsitsi Kamin Vahend Telkimine Barbeque Grill Korsten #40

€16.75 €12.56
On laos
w23620

Nimivõimsus: /
Taotlus: Muud
Brändi Nimi: VAHIGCY
Toite Allikas: Aku
Pinge: 12V
Rõhk: Muud
Tüüp: Muud
Kasutamine: Kodus DIY
Mudeli Number: /
Võimsus: Under 500W

 • Bullet Punkte:

  1、Kõrge kvaliteediga Materjal: lõõtsad on valmistatud medium density fiberboard materjali lehtpuu, featuring vastupidav pulbervärviga kaetud pind ja ilus välimus, ei kuuma soojuse-vastupidavad nahast ja puidust materjal.Kvaliteetne needid tagada kindlalt löödud ilma maha kukkumata.

  2、Suurusele: kamin lõõts on sobiva suurusega , mõõte umbes 17*7.5 tolline (43*19cm), kompaktne ja lihtne teha ümber.

  3、Lihtne Kasutada: Kui lõõts on lihtne kasutada ja dekoratiivne, imevad õhku läbi augu põhja-ja tühjakslaadimine õhku läbi pihusti.Kui lõõts puhub õhku tulekahju, vähendades põletab, lisades kaunistamiseks tahes kamin ning luua rohkem maalähedase atmosfääri teha dekoratsioon seintele ilusam.

  4、Täiuslik Disain: lõõtsa kasutab peen puit-värvitud värvi koos tsingi-loo otsik on valmistatud mitmekihilised paneelid, sisaldades must kunstlik nahk välimus ja needid.See on ideaalne käsiseadmed, mis on BBQ tööriistakomplekt, kompaktne, saab riputada kõrval kamin, korsten ja puidu pliit.

  5、Tagada Ohutu: kamin lõõts on lihtne käsitseda lihtsad sammud, featuring ohutuse sertifitseerimise kohta, tagada teie ohutus kasutamisel.

  Omadused:

  1. Kui lõõts on valmistatud medium density fiberboard materjali lehtpuu, featuring vastupidav pulbervärviga kaetud pind ja ilus välimus, ei kuuma soojuse-vastupidavad nahast ja puidust materjal.Kvaliteetne needid tagada kindlalt löödud ilma maha kukkumata.

  2. Kui lõõts on lihtne kasutada ja dekoratiivne, imevad õhku läbi augu põhja-ja tühjakslaadimine õhku läbi pihusti.Kui lõõts puhub õhku tulekahju, vähendades põletab, lisades kaunistamiseks tahes kamin ning luua rohkem maalähedase atmosfääri teha dekoratsioon seintele ilusam.

  3. Kui lõõts kasutab peen puit-värvitud värvi koos tsingi-loo otsik on valmistatud mitmekihilised paneelid, sisaldades must kunstlik nahk välimus ja needid.See on ideaalne käsiseadmed, mis on BBQ tööriistakomplekt, kompaktne, saab riputada kõrval kamin, korsten ja puidu pliit.

  Tehnilised andmed:

  Nimi:Kamin Vahend, Lõõts

  Materjal: medium density fiberboard

  Kaal: umbes 550g

  Suurus: umbes 17*7.5 tolline (43*19cm)

  Pakendi Nimekiri:

  1*Lõõts

  Märksõnad: expresso 12v telkimine, lowes lumi puhur osad, lõõtsa kate, korsten pühkima, 12v ventilaator, Õhu Puhur, puhur soojendus, fänn kamin ahi, korsten puhtaks, ar de.

 • Kommentaarid (1)

  Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted